Ikona menu responsywnego

Inwestycja


Villa Morena Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przeznacza do sprzedaży dom mieszkalny o łącznej powierzchni 146,78 m2, na działce o powierzchni 3001m2 w Białej. Dom zaprojektowano jako parterowy z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym w bryle budynku. Nieruchomość położona jest w malowniczym, cichym, spokojnym miejscu, nad rzeczką Czernawką i lasem, z jednoczesnym szybkim i sprawnym dojazdem do Zgierza, Łodzi oraz autostrad A1 i A2. W planach inwestora jest budowa kolejnych dziewięciu domów w technologii drewnianej, na pozostałych działkach prezentowanej nieruchomości.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi innymi inwestycjami: www.Gdanska125.pl oraz www.VillaMorena.pl.

Ikona budowy
  • Rozpoczęcie budowy 08/2016
Ikona zakończenia budowy
  • Zakończenie budowy 05/2017

Położenie działki


Nieruchomość położona jest w malowniczym miejscu, wśród ciszy i spokoju, lasów, w pobliżu rzeczki Czernawki, z jednoczesnym szybkim i sprawnym dojazdem do Zgierza, Łodzi oraz autostrad A1 i A2.

Domy Białą - mapa dojazdu

Działka


Projektowany budynek posadowiony na działce nr 746/13 obręb Biała gm. Zgierz o powierzchni 3001 m2, wchodzącej obecnie w skład nieruchomości dla której Sąd Rejonowy w Zgierzu prowadzi księgę wieczysta kw nr LD1G/00034537/8. 
Wjazd z ul. Kościelnej na działkę nr 746/8, stanowiącą drogę wewnętrzną.
 Dojazd i dojście do głównego wejścia - nawierzchnia utwardzona i kostka brukowa.
 Od strony południowo-wschodniej zaprojektowano taras ziemny, utwardzony o
 powierzchni ok. 50m2.

W planach inwestora na pozostałych 9 działkach prezentowanej nieruchomości mają powstać podobne domy w technologii drewnianej.

Domy Biała - działka

Stan na dzień sprzedaży


W momencie sprzedaży budynek będzie w stanie deweloperskim - zaawansowanym Będą również wykonane prace wykończeniowe wewnętrzne: podłogi, schody itp. Stylistyka wykończenia może być dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta, po uzgodnieniu z inwestorem. Cena wynosi 2900 zł za 1m2 powierzchni użytkowej domu co daje 425 622 zł. Cena 1m2 działki wynosi natomiast 50 zł, co daje 150 050 zł. Cena zabudowanej działki wynosi 575 672 zł.